Maman Euro Logistic s.r.o. kontakt česky english deutsch
logistický areálSkip Navigation LinksLogistic area Maman Euro Logistic

Mateřský koncern Maman Group

Maman Euro Logistic s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního koncernu Maman Group se sídlem v Izraeli www.maman.co.il . Zázemí velké společnosti vytváří ty nejlepší předpoklady pro plnění náročných úkolů našich zákazníků. Maman je významnou izraelskou společností, která je činná v oblasti letecké nákladní dopravy, logistiky, skladování, osobní dopravy, archivace, bezpečnostních služeb atd. Maman Euro Logistic s.r.o. je dosud jedinou zahraniční akvizicí firmy v oblasti střední a východní Evropy.

Historie firmy v České republice

Maman Euro Logistic je právním následníkem původní firmy Avex-Logistic a.s. Tato původní společnost byla založena v roce 1999. Od roku 2000 společnost začala provozovat nově postavené logistické centrum situované nedaleko Chebu, v Lipoltově. Hlavním klientem společnosti, při zahájení provozu, byl koncern Michelin. Toto logistické centrum bylo léta klíčovým bodem pro export pneumatik koncernových značek Michelin do střední a východní Evropy. Jednalo se o služby 100% outsourcingu, který zahrnoval mimo manipulace se zbožím, kontrolu kvality, celní a účetní odbavení dodávek atd. Práce pro náročného zákazníka – nadnárodní koncern, ve spojení s mimořádnými objemy zboží, důrazem na kvalitu, přesnost, časový průběh, to vše mělo zásadní vliv na budování silného a profesionálního týmu.

Současnost firmy

V roce 2003 společnost přešla plně do vlastnictví společnosti Maman a následně také změnila své jméno na dnešní Maman Euro Logistic s.r.o.

Our clientsPlaymobil

Michelin Central Europe Wien

Michelin Česká republika

REXAM Petainer, AŠ

ČSAD Jihostrans

Netradeop (IL)

KH Cetto (CZ) & KH Helmbrechts (D)

T.F.S. International (D)

HS Line Cheb

Rejman spedition Cheb

W.A.T.CH. CZ

Toptrans Cheb

Slemr spedition

SPS Centrum Praha


Leták č.1 Leták č.2
Ke stažení: str. 1 str. 2